1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Yeniden Refah Partisi Kars Belediye Başkan A. Adayı Uğur ŞEN Projelerini Açıklamaya Devam Ediyor
Yeniden Refah Partisi Kars Belediye Başkan A. Adayı Uğur ŞEN Projelerini Açıklamaya Devam Ediyor

Yeniden Refah Partisi Kars Belediye Başkan A. Adayı Uğur ŞEN Projelerini Açıklamaya Devam Ediyor

Uğur ŞEN : YAPARSA MİLLİ GÖRÜŞ BELEDİYECİLİK ANLAYIŞI YAPAR, Kars halkını YENİDEN REFAH’a kavuşturmak için “BİZ HAZIRIZ”

A+A-

Yeniden Refah Partisi Kars Belediye Başkan A.Adayı Uğur ŞEN, yapmış olduğu açıklamada; Kars’ın kronikleşmiş sorunları ve çözüm yollarıyla, yaşanabilir bir Kars için neler yapacaklarına dair, üzerinde titizlikle çalıştıkları 50 maddelik eylem planının; 32 maddesini, A.Adaylık müracaatı yaparken kamuoyuyla paylaşmıştık. Şimdilik 10 maddelik eylem planı daha kamuoyuyla paylaşıyoruz. Bu paylaşımların devam edeceğini söyleyen Uğur ŞEN, Kars’ın YENİDEN REFAH’ı için yaptığımız bu çalışma, ancak Milli Görüş Belediyecilik Anlayışının hayata geçireceği projelerdir. YAPARSA MİLLİ GÖRÜŞ BELEDİYECİLİK ANLAYIŞI YAPAR, Kars halkını YENİDEN REFAH’a kavuşturmak için “BİZ HAZIRIZ” dedi. 

33) Semt pazarları kuracağız: Yaptığımız çalışmalar neticesinde, tespit ettiğimiz eksiklerden bir tanesi de; Şehrimizde semt pazarlarının olmayışıdır. Bu ihtiyacı karşılamak için mahallelerimizin ortak noktalarına yakın yerlerde 3 adet kapalı semt pazarı kuracağız.

34) Üniversite öğrencilerimizin KYK Yurtlarından üniversite kampüsüne ulaşımlarını daha düzenli ve aksaksız bir ulaşım sağlamaları için gerekli düzenlemeyi sağlayacağız.

35) Bülbül mahallesine giden dolmuş sayılarını ve saatlerini düzenleyip ulaşımı kolaylaştırarak mahallenin mağduriyetini gidermiş olacağız.

36) Yönetimde ehliyet, hizmette adalet düsturuyla yani Milli Görüş belediyecilik anlayışıyla, kırsal mahallelerimizi her konuda destekleyerek Kars’ımızı tam modern bir şehir haline getireceğiz.

37)  Atık su arıtma tesisini, paydaş kurumlarla iş birliği yaparak; Belediye olarak bize ne düşüyorsa gereğini yapıp bir an önce Kars Çayını eskiden olduğu gibi yüzülebilir ve balık tutulabilir hale getireceğiz.

38) Sosyal belediyecilik anlayışıyla engelli ve  yaşlı vatandaşlarımızın evde bakım ve zaruri ihtiyaçlarını karşılama hizmetleri, birimlerimiz tarafından daha yaygın hale getireceğiz ve bu konuda yardıma muhtaç hiçbir vatandaşımızı mağdur etmeyeceğiz.

39) Bisiklet ve yürüyüş yolu parkurları yapacağız.

40) Doğal afetlere karşı, her an göreve hazır, eğitimli ekiplerimizi oluşturacağız.

41) Doğal afetlerde can kaybı riskini minimize etmek için belediye olarak gerekli tedbirleri alacağız.

42) Kaldırımları mevzuat çerçevesinde ele alacağız ve bu konuda hiçbir esnafın yaya geçişini engellemesine müsaade etmeyeceğiz. Mevzuatın müsaade ettiği kadar alanı kullanmalarını sağlayacağız.

YAPARSA MİLLİ GÖRÜŞ BELEDİYECİLİK ANLAYIŞI YAPAR.

Uğur ŞEN               

Yeniden Refah Partisi Kars Belediye Başkan A. Adayı

dd-084.jpg

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.