1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Kars’ın Kültür ve Turizm Elçisi Halit ÖZER 
Kars’ın Kültür ve Turizm Elçisi Halit ÖZER 

Kars’ın Kültür ve Turizm Elçisi Halit ÖZER 

​​​​​​​Kars Turizm Birliği Başkanı aynı zaman da turizm işletmecisi ve organizatör olan Halit ÖZER  İlimiz Kars ta Yapmış olduğu etkinlikler ile de Sosyalliğe renk katmakta...

A+A-

Sosyal ve kültürel etkinlikler bir şehrin VİZYONUDUR

Her yıl olduğu gibi  bu yılda Çok sayıda Konser/Tiyatro /Çocuk şenlikleri V.B  etkinlikler yaparak şehrimiz de canlılık katmıştır.

Modern şehrimizin kültürel ve sanatsal tarafının da olduğunu bir kez daha göstermek adına sık sık organizasyonlar Yapan Halit ÖZER bu güzlekleri ile de şehri tanıtmaya devam ediyor.

Türkiye’mizin bir çok ilinde yaptığı etkinlikler ile Tanınmakta.

Halit ÖZER:

Kars ilimiz /ilçelerimiz ve bir çok alanımıza görev yapan il dışından gelen memur , öğrenci  ve çalışanlarında Şehrimizde bu ve benzeri etkinliklerin sık sık olmasını dile getirmekteler. Bizler ise Kars ilinin Uluslararası platformlarda emek ve uğraşlarımızla katılım gösterip tanıtmanın yanı sıra aynı şekilde Kars ‘ta olup Kars’lı olmayan vatandaşlarımız için Kültürel ve sosyal alanlarda da şehrimizin iyi olduğunu göstererek olduğumuz yerde de Şehrimizin tanıtımını yapıyor ve de yapmaya devam edeceğiz. Bu nedenle yapılan etkinliklerimiz Hem hemşerilerimizin hem çocuklarımızın hem de İlimizde görevi gereği bulunan Memurlarımızın / Çalışanlarımızın / Öğrencilerimizin  takdirini kazanmakta.

Bu nedenle İlimiz Kars’ın Kültürel ve sosyal alanlara da ihtiyaç olduğunu görüyoruz. Umut ederim ki gerek bizler gerekse de bir başkaları tarafından bu ve benzeri etkinlikler sürekli yapılır ilimiz ve bölgemiz daha da iyi tanıtılır. 

Bu çalışmalarımız ve tanıtımlarımızdan dolayı gerek  sektörümüz gerekse de  çok sayıda kişi ve kişiler arasında da Şehrimizin Kültür ve turizm aynı zamanda tanıtım elçisi denmekte

Bu nedenle İlimiz de bulunan Tüm kamu çalışanlarına, İdari ve Mülki amirlerimize, İl müdürlerimize Üniversitemize, Azerbaycan Konsolusluğumuza ,  öğrencilerimize , Asker Ve Polislerimize ,Karslı hemşerilerimize basın mensuplarımıza ,esnaflarımıza ,oda başkanlarımıza , tüm herkese Kars Ve Bölge Turizmi adına AYRI AYRI TEŞEKKÜR EDERİM.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.