Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
'Nereye Gidiyoruz' Paneli
14 Mayıs 2010 / 08:51
Kars Devrimci 78'liler Derneği, başta hayvancılık, göç, işsizlik, sosyal ve ekonomik yapıyı, düzenleyeceği panelle masaya yatırıyor.

Kars Devrimci 78'liler Derneği'nden yapılan açıklamada, "Kars Nereye Gidiyor?" ve "Kars Hayvancılığının Geldiği Nokta" başlığıyla panel düzenleniyor. 15.05.2010 günü (Yarın)  Kars Sanat Merkezi'nde düzenlenecek olan panelde, Kars hayvancılığı, Kars'taki göçün nedenleri, işsizlik ve çözüm önerileri ile Kars'ın sosyal ekonomik yapısı masaya yatırılacak.

Kars Devrimci 78'liler Derneği Başkanı Celalettin İlyan, dernek olarak Kars'ın sorunlarına eğilmeyi bu panelle başlangıç haline getireceklerini belirterek, "Panele tüm sivil toplum kuruluşlarını ve halkımızı davet ediyoruz. Sorun Kars'ın sorunu. Nazım'ın dediği gibi ; 'bu davet bizim olduğu kadar, sorun da Kars'ta yaşayanlar olarak bizlerin sorunudur.' Kars'ın sorunlarının masaya yatırılacağı panelimize tüm halkımızı bekliyoruz," dedi.

Panele ; Araştırmacı Ekonomist-Yazar İbrahim Okçuoğlu, Ekonomi Uzmanı Muzaffer Koçak ve Mali Müşavir Ömer Emin Dereci konuşmacı olarak katılacak.

Haberi Paylaş : GoogleGoogle, YahooYahoo, FacebookFacebook, DiggDigg, Del.icio.usDel.icio.us, RedditReddit

DİĞER HABERLER

GAZETE MANŞETLERİ
Hüryurt Gazetesi
ANKET
Kars isminin "Gazi Kars" olarak değiştirilmesini ve bu yöndeki girişimleri destekliyor musunuz ?
Kars isminin Gazi Kars olarak değiştirilmesini ve bu yöndeki girişimleri destekliyor musunuz ?
NÖBETÇİ ECZANELER
HAVA DURUMU
Kars
11 / 29 °C
Ardahan
10 / 25 °C
Iğdır
20 / 38 °C
YOL DURUMU
POSTA LİSTESİ
Kars’taki gelişmelerden ve son dakika haberlerden haberdar olmak için ekleyiniz.