Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Yalnız Başkan
05 Mayıs 2010 / 17:24
Kars Belediye Başkanı AKP’li Nevzat Bozkuş, kent genelinde temizlik kampanyası başlattı.

Kars Belediyesi’nin AKP’li Meclis Üyeleri Başkan Bozkuş’un temizlik kampanyasına destek vermezken, Belediye Başkanı tek başına cadde süpürdü.

 

Süpürgeyle çöpleri süpüren Başkan Bozkuş, herkesin çöp toplama saatlerine riayet etmelerini isteyerek, bir kentin temiz kalabilmesi için herkese görev düştüğünü belirtti.

 

Her konuda olduğu gibi temizlik kampanyasında da Belediye Başkanını yalnız bırakan encümenler çöp toplamaya gelmezken, Belediye Başkanı Nevzat Bozkuş, çöp toplama işini eski belediye yönetiminin idarecilerine yaptırdı.

 

Eski belediye yönetiminin idarecileri, Belediye Başkanın bütün pis işleri kendilerine yaptırdığını iddia ederek ; “Biz Naif Alibeyoğlu döneminde gece gündüz demeden Kars için çalıştığımız için belirli bir mevkilere geldik. Bozkuş yönetiminin gelmesiyle bizi ; çöp, itfaiye, mezarlık gibi bölümlere verdiler. Biz buralarda hizmet etmekten asla çekinmiyoruz. Biz Kars’ın ve Karslının çöpünü gururla temizleriz, kanalizasyonunu şevkle çekeriz ; ama burada bir yıldırma politikası ve kasıt vardır. Belediye Başkanından ricamız; eski yönetimin idarecisi olduğumuz için bizi lütfen ama lütfen bizleri potansiyel suçlu görmesin.” dediler.

 

cop1.jpg

 

cop2.jpg

Haberi Paylaş : GoogleGoogle, YahooYahoo, FacebookFacebook, DiggDigg, Del.icio.usDel.icio.us, RedditReddit

DİĞER HABERLER

GAZETE MANŞETLERİ
Hüryurt Gazetesi
ANKET
Kars isminin "Gazi Kars" olarak değiştirilmesini ve bu yöndeki girişimleri destekliyor musunuz ?
Kars isminin Gazi Kars olarak değiştirilmesini ve bu yöndeki girişimleri destekliyor musunuz ?
NÖBETÇİ ECZANELER
HAVA DURUMU
Kars
11 / 29 °C
Ardahan
10 / 25 °C
Iğdır
20 / 38 °C
YOL DURUMU
POSTA LİSTESİ
Kars’taki gelişmelerden ve son dakika haberlerden haberdar olmak için ekleyiniz.