Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
SODES Toplantısı Yapılacak
10 Mayıs 2010 / 16:04
Sosyal Destek Programı (SODES) Doğu Anadolu Projesi (DAP) kapsamındaki illerde de uygulamaya konulacak olması nedeniyle Kars Valiliği’nde toplantı düzenlenecek.

Vali Yardımcısı Muhammed Lütfi Kotan başkanlığında, 11 Mayıs 2010 Salı (yarın)  saat: 14.00’deki toplantı Kars Valiliği Gazi Toplantı Salonu’ nda yapılacak.

 

İl düzeyinde SODES konusunda gerekli bilgilendirmenin, koordinasyonun ve yönlendirmenin yapılabilmesi amacıyla düzenlenecek bilgilendirme toplantısında SODES’in iller için ne kadar önemli olduğu dile getirilecek.

 

Valilikten konuyla ilgili yapılan açıklamada; “Yerel dinamikleri harekete geçirerek yoksulluk, göç ve kentleşmeden kaynaklanan sosyal sorunları gidermek, değişen sosyal yapının ortaya çıkardığı ihtiyaçlara karşılık vermek, toplumsal dayanışma ve bütünleşmeyi güçlendirmek, toplumun dezavantajlı kesimlerinin ekonomik ve sosyal hayata daha aktif katılmalarını sağlamak amacıyla geliştirilen Sosyal Destek Programı (SODES) Doğu Anadolu Projesi (DAP) kapsamında toplantı yapılacak” denildi.

Haberi Paylaş : GoogleGoogle, YahooYahoo, FacebookFacebook, DiggDigg, Del.icio.usDel.icio.us, RedditReddit

DİĞER HABERLER

GAZETE MANŞETLERİ
Hüryurt Gazetesi
ANKET
Kars isminin "Gazi Kars" olarak değiştirilmesini ve bu yöndeki girişimleri destekliyor musunuz ?
Kars isminin Gazi Kars olarak değiştirilmesini ve bu yöndeki girişimleri destekliyor musunuz ?
NÖBETÇİ ECZANELER
HAVA DURUMU
Kars
11 / 25 °C
Ardahan
13 / 21 °C
Iğdır
18 / 33 °C
YOL DURUMU
POSTA LİSTESİ
Kars’taki gelişmelerden ve son dakika haberlerden haberdar olmak için ekleyiniz.