Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Polis Güvenliğimizin Teminatı
09 Nisan 2010 / 07:40
Kars Şehit ve Gazi Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Muhsin Ağçay, yayınladığı mesajla Polis Haftası’nı kutladı.

Başkan Ağçay ; “Türk polisi her türlü övgüye lâyıktır. Türk polisi, 165 yıldan bu yana, ülkemizin bölünmez bütünlüğü, milletin güvenliği, suç işlenmesinin önlenmesi ve suçluların yakalanarak adalete teslim edilmesi gibi görevleri, şeref ve gururla yerine getirmiştir. Emniyet, teşkilatının bugün geldiği nokta, her türlü övgü ve takdirin üzerindedir. Suç ve suçlularla mücadelenin bilimsel yöntemlerle yapıldığı günümüzde polisimizin gece gündüz demeden görevleri başında olması bizlerin huzur ve güvenliği anlamına gelmektedir, diyen Kars Şehit ve Gazi Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Muhsin Ağçay, başta Kars Emniyet eski Müdürü şehit Ali Gaffar Okan olmak üzere kutsal vatanımız uğruna şehit olan bütün şehitlerimize ise Allah’tan rahmet diledi.

Başkan Ağçay, İl Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek’e de şehit yakınları ve gazi ailelerine göstermiş olduğu ilgiden dolayı teşekkür etti.

 

DİĞER HABERLER

GAZETE MANŞETLERİ
Hüryurt Gazetesi
ANKET
Kars isminin "Gazi Kars" olarak değiştirilmesini ve bu yöndeki girişimleri destekliyor musunuz ?
Kars isminin Gazi Kars olarak değiştirilmesini ve bu yöndeki girişimleri destekliyor musunuz ?
NÖBETÇİ ECZANELER
HAVA DURUMU
Kars
11 / 25 °C
Ardahan
13 / 21 °C
Iğdır
18 / 33 °C
YOL DURUMU
POSTA LİSTESİ
Kars’taki gelişmelerden ve son dakika haberlerden haberdar olmak için ekleyiniz.