Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ölürsem Kars'a Gömün
14 Nisan 2010 / 12:05
Serhat şehri Kars'ta görev yapmakta büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Zeybek, ölürsem beni Kars'a gömün, dedi.

Kars Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek, ilimizdeki yerel ve yaygın basının temsilcileri ile bir araya geldi.

 

Serhat şehri Kars'ta görev yapmaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Zeybek, ölürsem beni Kars'a gömün, dedi.

 

Konuşmasına, polis vatandaş işbirliğinin önemine vurgu yaparak başlayan Kars Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek, huzurun sürekli olması için, vatandaşın polise, polisin de vatandaşa yardımcı olması gerekir, diye konuştu.

 

İlimizdeki trafik sorununa da değinen Müdür Zeybek, trafik ekiplerimiz gece gündüz demeden çalışıyor, en çok "park" konusunda sıkıntı yaşıyoruz. Sürücülerimizin de biraz duyarlı olması gerekir, bu noktada Karslı sürücülerden trafik kurallarına uymalarını rica ediyoruz, herkes kurallara riayet ederse ilimizde trafik probleminin kalmayacağını düşünüyorum, dedi.

 

Türk Polis Teşkilatının 165. Kuruluş yıldönümü nedeniyle ilimizde yapılan kutlamaların oldukça heyecanlı ve güzel geçtiğini vurgulayan Cengiz Zeybek, programa katılan Karslılara da teşekkür etti.

 

Müdür Zeybek sözlerine şöyle devam etti : "Türk Polis Teşkilatımızın 165. Kuruluş yıldönümü nedeniyle çiçek ve mesaj göndererek, telefon ederek, yada bizzat gelerek sevincimize ortak olup, bizleri onurlandıran, başta Valimiz Sayın Ahmet Kara olmak üzere, Belediye Başkanımız Sayın Nevzat Bozkuş'a, Cumhuriyet Başsavcımız Sayın Adem Yazar'a, Adalet Komisyonu Başkanımız Sayın Ümit Selçuk Doğan'a, Kafkas Üniversitesi Rektörümüz Sayın Abamüslüm Güven'e, Baro Başkanımız Sayın Av.Cevdet Ucungan'a, İl Jandarma Komutanız Sayın Albay Erol Çelik'e, İl Genel Meclis Başkanımız Sayın Muzaffer Yağcı'ya, İl Özel İdare Genel Sekreterimiz Sayın Ali Salgar'a ve kamu kurum ve kuruluşlarının çok değerli yöneticilerine, mahalle muhtarlarımıza, oda başkanlarımıza, basınımızın güzide mensuplarına, sivil toplum örgütlerinin temsilcileri ile esnaf ve çok değerli Kars halkına şükranlarımızı sunarız."

DİĞER HABERLER

GAZETE MANŞETLERİ
Hüryurt Gazetesi
ANKET
Kars isminin "Gazi Kars" olarak değiştirilmesini ve bu yöndeki girişimleri destekliyor musunuz ?
Kars isminin Gazi Kars olarak değiştirilmesini ve bu yöndeki girişimleri destekliyor musunuz ?
NÖBETÇİ ECZANELER
HAVA DURUMU
Kars
10 / 30 °C
Ardahan
11 / 27 °C
Iğdır
18 / 37 °C
YOL DURUMU
POSTA LİSTESİ
Kars’taki gelişmelerden ve son dakika haberlerden haberdar olmak için ekleyiniz.