Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kolejde Kukla Tiyatrosu
13 Mayıs 2010 / 07:55
Kars Özel Sultan Alparslan Koleji ile Zambak Yayınları yetkili bayi tarafından ortaklaşa düzenlenen kukla tiyatrosu öğrencileri eğlendirdi.

İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Salonu’nda gerçekleştirilen etkinliğe değişik okullardan anaokulu öğrencileri ile ilk kademe öğrencileri katıldı.

 

Zambak Kukla Çocuk Tiyatrosu’nun hazırlayıp sunduğu etkinlikte, “Horhor ile Kıvırcık” kukla gösterisi yer aldı. Çocukların coşkulu tezahüratlarla programa katıldıkları ve neşeli dakikalar geçirdikleri gözlendi. Değişik yarışmaların da yapıldığı programda çocuklar, bir taraftan yarışma heyecanı yaşarken, diğer taraftan şarkı söylediler ve gönüllerince eğlenme imkânı buldular.

 

Zambak Kukla Çocuk Tiyatrosu yönetmeni, çocukların sevinçlerine sevinç katmaktan ve onların gelişimine katkıda bulunmaktan mutluluk duyduklarını belirterek, şimdiki çocukların çok şanslı olduklarını söyledi.

 

Özel Sultan Alparslan Koleji Müdürü Hüseyin Çelik Kars’taki çocukların ruhsal ve zihinsel gelişimlerine katkıda bulunmaktan duydukları mutluluğu dile getirerek, bu tür etkinlikleri sürdüreceklerini söyledi.

 

Haberi Paylaş : GoogleGoogle, YahooYahoo, FacebookFacebook, DiggDigg, Del.icio.usDel.icio.us, RedditReddit

DİĞER HABERLER

GAZETE MANŞETLERİ
Hüryurt Gazetesi
ANKET
Kars isminin "Gazi Kars" olarak değiştirilmesini ve bu yöndeki girişimleri destekliyor musunuz ?
Kars isminin Gazi Kars olarak değiştirilmesini ve bu yöndeki girişimleri destekliyor musunuz ?
NÖBETÇİ ECZANELER
HAVA DURUMU
Kars
11 / 29 °C
Ardahan
10 / 25 °C
Iğdır
20 / 38 °C
YOL DURUMU
POSTA LİSTESİ
Kars’taki gelişmelerden ve son dakika haberlerden haberdar olmak için ekleyiniz.