Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kars'a Büyük Hizmet
03 Mayıs 2010 / 15:43
Kars, Maltepe ve Tandoğan Rotary Kulüpleri, Kars Çocuk ve Doğum Bakımevi'ne kuvöz, Kars Devlet Hastanesi'ne de ; hasta yatağı ve karyolası, serum masası, yemek masası, ecza dolabı, etejer ve ameliyat masası bağışında bulundular.

Uluslararası Rotary 2430. Bölge Guvernörü Hasan Akduman, Guvernör Yardımcısı Canpolat Aras, Maltepe Rotary Kulübü Başkanı Mustafa Tanışık ve Rotaryen Haluk Karaman eşleri ile birlikte ilimize gelerek, Kars Sağlık İl Müdürlüğü'nde bağış protokolünü gerçekleştirdiler.

 

Kars Sağlık Müdür Yardımcısı Dr. Bekir Kaçar, Rotary'nin sağlık alanında yapmış olduğu başarılı çalışmalara değinerek,  Kars, Maltepe ve Tandoğan Rotary Kulüplerine bağışlarından dolayı teşekkür plaketi verdi.

 

Uluslararası Rotary 2430. Bölge Guvernörü Hasan Akduman, Rotary'nin, insanlığa hizmet vermek, her meslekten yüksek ahlaki standartları yüceltmek ve dünyada barış ve iyi niyeti yaymak amacıyla, dünyadaki iş ve meslek sahibi bireylerin birleşmelerinden meydana gelmiş bir kuruluş olduğunu belirterek, bağışların katlanarak devam edeceğini vurguladı.      

Haberi Paylaş : GoogleGoogle, YahooYahoo, FacebookFacebook, DiggDigg, Del.icio.usDel.icio.us, RedditReddit

DİĞER HABERLER

GAZETE MANŞETLERİ
Hüryurt Gazetesi
ANKET
Kars isminin "Gazi Kars" olarak değiştirilmesini ve bu yöndeki girişimleri destekliyor musunuz ?
Kars isminin Gazi Kars olarak değiştirilmesini ve bu yöndeki girişimleri destekliyor musunuz ?
NÖBETÇİ ECZANELER
HAVA DURUMU
Kars
11 / 29 °C
Ardahan
10 / 25 °C
Iğdır
20 / 38 °C
YOL DURUMU
POSTA LİSTESİ
Kars’taki gelişmelerden ve son dakika haberlerden haberdar olmak için ekleyiniz.