Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Filmmor Kars’ta
08 Nisan 2010 / 12:36
8. Uluslararası Gezici Filmmor Kadın Filmleri Festivali Sürüyor. Filmmor ve Kars Kalkınma ve Eşitlik Destek Merkezi Girişimi ortaklığıyla, Kars’ta yapılacak ilk kadın filmleri festivali 10-11 Nisan’da…

Festival ile bu kez, Kars’ta, yeryüzünün çeşitli parçalarından kadınların, umutsuzluktan umut çıkaran filmleri, kadınlardan umut var!

 

 Filmmor ve Kars Kalkınma ve Eşitlik Destek Merkezi Girişimi ortaklığıyla Kars Halk Eğitim Merkezi Salonu’nda ücretsiz yapılacak festivalde Filiz Işık Bulut’un Deng-Sesler, Müjde Aslan’ın Ölüm Elbisesi: Kumalık, Shota Bukoshi’nin Bekaret Tacı, Paulina Tervo’nun Dikenler ya da İpekler, Nancy Schwartzman’ın Hayır Hayır Demektir, Zeynep Devrim Gürsel’in Neyse Halim Çıksın Falim, Melek Özman’ın 70-80-90, Masum, Küstah, Fettan, Lucile Chaufour’un Acılı Çikolata, Mariam Ohanyan’ın Çığlıklar ile Solodan Koroya, Louise-Marie Colon ve Delphine Hermans’ın Hudut ile Warda, Özlem Akın’ın Loutky, Anna Kalus’un Sadakat, Melisa Önel’in Ben ve Nuri Bala, Canan Şenol’un İbretnüma fimleri yer alıyor.  

 

DİĞER HABERLER

GAZETE MANŞETLERİ
Hüryurt Gazetesi
ANKET
Kars isminin "Gazi Kars" olarak değiştirilmesini ve bu yöndeki girişimleri destekliyor musunuz ?
Kars isminin Gazi Kars olarak değiştirilmesini ve bu yöndeki girişimleri destekliyor musunuz ?
NÖBETÇİ ECZANELER
HAVA DURUMU
Kars
11 / 25 °C
Ardahan
13 / 21 °C
Iğdır
18 / 33 °C
YOL DURUMU
POSTA LİSTESİ
Kars’taki gelişmelerden ve son dakika haberlerden haberdar olmak için ekleyiniz.