Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Doğru Yönlendirilmeli
06 Nisan 2010 / 19:50
Kars Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ali Güvensoy : Proje Doğru Yönlendirilmeli

            Kars Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ali Güvensoy, Kars Valiliği'nin süt ürünleri sektöründe kümelenmeyi konu alan projesinin Kars için oldukça önemli bir gelişme olduğunu ifade ederek, 3 Milyon Avro’luk bu projenin çok iyi yönetilmesi gerektiğini ifade etti.

            Kars Valisi Ahmet Kara başkanlığında teknik ve bilim adamlarının içerisinde olduğu bir komisyonun projeyi yönetmesinin uygun olabileceğini belirten Güvensoy, bu projenin anlamlı ve doğru yapılanması halinde ilimize oldukça faydalı olacağı kanısındayım, dedi.

            Çeşitli basın yayın organlarında yer alan, Vali Ahmet Kara’nın Ticaret ve Sanayi Odası’na sitem ettiği yönündeki haberlerle ilgili olarak ise Başkan Ali Güvensoy şunları söyledi : “Kars Ticaret ve Sanayi Odası, Kars'ın gelişmesi ve kalkınması için daima elini taşın altına koymuştur. Bu anlamda hiç kimsenin böyle bir söz söylemeye hakkının olmadığını düşünüyorum. İran ile sınır ilişkimiz de yoktur, İran ile ticaret yapan üyemizde. Biz Kars’ın yararına olan her somut girişimin arkasındayız, her projenin takipçisiyiz.”

DİĞER HABERLER

GAZETE MANŞETLERİ
Hüryurt Gazetesi
ANKET
Kars isminin "Gazi Kars" olarak değiştirilmesini ve bu yöndeki girişimleri destekliyor musunuz ?
Kars isminin Gazi Kars olarak değiştirilmesini ve bu yöndeki girişimleri destekliyor musunuz ?
NÖBETÇİ ECZANELER
HAVA DURUMU
Kars
11 / 29 °C
Ardahan
10 / 25 °C
Iğdır
20 / 38 °C
YOL DURUMU
POSTA LİSTESİ
Kars’taki gelişmelerden ve son dakika haberlerden haberdar olmak için ekleyiniz.