Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Belediyede Deprem
29 Nisan 2010 / 12:03
Yolsuzluk iddialarıyla çalkanan, encümen üyelerinin başkandan, başkanın kendi encümen üyelerinden şikayetçi olduğu Kars Belediyesi’nde deprem üzerine deprem yaşanıyor.

Uzun yıllardan beri Kars Belediyesi İmar Müdürlüğü görevini yürüten Turan Atalay, Kars Belediye Başkanı Nevzat Bozkuş tarafından görevden alınarak, İtfaiye Müdürlüğü emrine personel olarak verildi.

 

Kars’ın her bir köşesini karış karış bilen, Selahattin Filtekin döneminden beri İmar Müdürüğü görevini yürüten ve dört belediye başkanı ile çalışan Turan Atalay’ın  görevden alınması Kars halkı tarafından tepkiyle karşılandı.

 

Vatandaşlar ; “Kars Belediyesi tarihinde böyle spekülasyonlara maruz kalmamıştır. Başkan, çalışan ve iş bilen insanların yerlerini değiştirmek yerine, onlardan nasıl faydalanacağını düşünsün, Kars’ın ve Kars Belediyesi’nin hali ortadadır” dediler.

 

Belediyedeki deprem yalnızca Turan Atalay ile sınırlı kalmadı. Kars Belediyesi Muhasebe Şefi Mustafa Budak ve Emlak Şefi Ahmet Parlak da Zabıta Müdürlüğü emrine gönderildi.

Haberi Paylaş : GoogleGoogle, YahooYahoo, FacebookFacebook, DiggDigg, Del.icio.usDel.icio.us, RedditReddit

DİĞER HABERLER

GAZETE MANŞETLERİ
Hüryurt Gazetesi
ANKET
Kars isminin "Gazi Kars" olarak değiştirilmesini ve bu yöndeki girişimleri destekliyor musunuz ?
Kars isminin Gazi Kars olarak değiştirilmesini ve bu yöndeki girişimleri destekliyor musunuz ?
NÖBETÇİ ECZANELER
HAVA DURUMU
Kars
10 / 30 °C
Ardahan
11 / 27 °C
Iğdır
18 / 37 °C
YOL DURUMU
POSTA LİSTESİ
Kars’taki gelişmelerden ve son dakika haberlerden haberdar olmak için ekleyiniz.